Bezpieczny płyn do mycia dla wszystkich

Bezpieczny płyn do mycia dla wszystkich

Z bogatej oferty kosmetyków przyjaznych skórze człowieka warto jest zwrócić uwagę na Dexeryl płyn do mycia. Bezpieczna formuła zastosowana przy produkcji produktu sprawia ,że jest on wyjątkowy.

Co dokładnie jest tu takiego szczególnego?

Przede wszystkim to dermokosmetyk w składzie którego nie znajdziemy szkodliwych parabenów, silikonu ,środków zapachowych ani mydła. Dzięki temu Dexteryl nie powoduje szczypania oczu podczas mycia, ani też nieprzyjemnego uczucia wysuszenia po zastosowaniu. Zawartość gliceryny i parafiny ciekłej w kosmetyku gwarantuje właściwości nawilżające i wygładzające ,a kwas maleinowy stoi na straży odpowiedniego dla preparatu ph.. Uzyskany w ten sposób łagodny charakter płynu sprawia , że może on zostać użyty do najbardziej wrażliwej skóry, a także tej z problemami. Warto jest też wspomnieć ,że jest to produkt hipoalergiczny. Oznacza to że skład środka do mycia został opracowany w taki sposób ,żeby zminimalizować możliwość wystąpienia reakcji alergicznej . W związku z tak starannym doborem receptury przez producenta kosmetyk znajduje całkowicie bezpieczne zastosowanie w myciu skóry:

  • bardzo suchej
  • atopowej
  • alergicznej

Kto może stosować kosmetyk?

Generalnie jest to produkt dla klientów ze skórą problematyczną , ale także dla tych którzy w sposób świadomy unikają zagrożeń płynących z używania kosmetyków zawierających substancje szkodliwe. Ze względny na wyjątkowo łagodny i bezpieczny charakter kremu do mycia dexteryl , jest to specyfik dla całej rodziny. Oznacza to ,że można go bez żadnych obaw wykorzystywać do higieny małych dzieci ,a nawet niemowląt. Doskonale sprawdzi się także w pielęgnacji osób starszych z cienką i podatną na otarcia skórą .

Jak używać kosmetyku?

Dexeryl krem do mycia nie wymaga specjalnego stosowania. Wystarczy nanieść odrobinę produktu na mokra skórę, spienić delikatnie palcami a następnie spłukać pod bieżącą wodą. Jest przeznaczony do codziennego użycia ,więc można go stosować tak często jak jest tego potrzeba. Zgodnie z zaleceniami producenta można go używać na dzień i na noc. Wygodna pompka do dozowania sprawia, że można korzystać z płynu w sposób niezwykle ekonomiczny , bez ryzyka rozlania.

Czy płyn jest bezpieczny dla środowiska?

W trosce o nasze bezpieczeństwo i komfort nie powinniśmy zapominać o środowisku. Szczęśliwie producent kosmetyku zagwarantował jego biodegradowalność. Dzięki temu substancje użyte do produkcji produktu zostaną rozłożone przez biologiczne działanie organizmów żywych i nie będą miały destrukcyjnego wpływu na środowisko wodne.